About Us

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my
Hendry Ford

Job2be firma należąca od 1992 roku do niemiecko-polskiej spółki „CHEMIDEX”S.C PPHU jesteśmy liderem na rynku oddelegowania pracowników do pracy w Niemczech.

 

Współpracujemy z największymi firmami produkcyjnymi i budowlanymi na terenie całego kraju oraz Niemiec. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Oferujemy pracowników z zagranicy m.in. Rosji, Białorusi, Ukrainy, Indie i Nepal.

Job2be to nowoczesna, prężnie rozwijająca się  firma doradztwa personalnego i pracy outsourcingowe z siedzibą w Warszawie, która oferuje profesjonalne usługi rekrutacyjne dla osób poszukujących pracy, jak i dla pracodawców z Polski oraz z zagranicy, poszukujących odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów oraz pozyskiwaniu i delegowaniu pracowników outsourcingowe do pracy w kraju jak i za granicą. Współpracują z nami, reprezentujące różnorodne branże, małe i średnie krajowe przedsiębiorstwa jak i  międzynarodowe korporacje, a  dzięki wypracowanym metodom oraz rozległej sieci kontaktów skutecznie docieramy do najlepszych w danej dziedzinie specjalistów i pozyskujemy ich dla naszych klientów.

Działamy na rzecz optymalnego połączenia potrzeb i oczekiwań osób poszukujących pracy  oraz  pracodawców.

 

Outsourcing

–  stosowany jest , gdy po pierwsze – zasoby zewnętrzne są dostępne na rynku, po drugie są one wyższej jakości i są tańsze od wewnętrznych. Najważniejszym argumentem za korzystaniem z usług podmiotów zewnętrznych jest jednak obniżka kosztów. Wynosi ona. 30%, przede wszystkim dzięki wykorzystaniu efektu skali, (czyli znacznego odciążenia zleceniodawcy) oraz zasobów usługodawcy: lepszych technologii, wyszkolonych ludzi lub też lepszego sprzętu, wyposażenia. W obecnych realiach tymi właśnie atutami dysponują podmioty wyspecjalizowane w danych usługach. Outsourcing to długofalowa strategia, która może przynieść firmie oszczędności rzędu 15 – 20%.

Nasz Zespół

Izabela Iwaniuk

Izabela Iwaniuk

Prezes

Email: biuro@job2be.pl

Telefon: +48 664 823 892

Jakub S. Uliasz

Jakub S. Uliasz

Dyrektor Generalny

Email: jakub.s.uliasz@job2be.pl

Telefon: +48 795 600 708